O firmě

Společnost ART-STYLE vznikla v roce 1990 jako rodinná firma, která byla založena v Nových Dvorech u Kutné Hory. Firma prošla složitým vývojem od pouhého jednoho zaměstnance až po předního výrobce kvalitního stylového nábytku ve stylu Provence v České republice. V devadesátých letech a v první dekádě nového tisíciletí se naše firma zaměřovala na západní trhy, zejména Spojené státy americké, Německo, Holandsko a Velkou Británii. Vzhledem k tomu, že náročnost zákazníků neustále stoupala a původní výrobní prostory se staly zcela nevyhovující, otevřeli jsme v roce 2000 nový výrobní provoz o rozloze 1500 m2. V průběhu roku 2004 byl rozšířen areál o nové prodejní, skladovací a kancelářské prostory na celkových 4200 m2 čisté zastavěné plochy. V roce 2006 byl pro veřejnost nově otevřen showroom o rozloze 1100 m2, kde si zákazníci mohou vybrat nejen ze stovek výrobků z naší produkce, ale také z exotického nábytku z Indie a Indonézie, stylových sedaček, křesel, ušáků a dekorací.

Dnes naše firma nabízí své produkty převážně v České republice, přičemž domácí trh se stal hlavním odbytištěm. Výrobní program firmy je zaměřen na výrobu stylového nábytku z měkkého dřeva na zakázku a výrobu stylových kuchyní z masivu. Veškerý nábytek a kuchyně jsou vyrobeny ze smrku, desky u kuchyní jsou řešeny tvrdým dřevem (buk nebo dub). Nábytek a kuchyně jsou vyráběny na zakázku, nejedná se o sériovou výrobu. Právě díky výrobě na zakázku a masivnímu provedení byla naše firma schopna udržet konkurenceschopnou nabídku svých produktů a úspěšně nabízet své výrobky finálním zákazníkům.

Firma ART-STYLE rovněž provozuje e-shop www.meridian.cz, kde lze nakupovat zboží, které není součástí našeho výrobního programu, a které nakupujeme z různých koutů světa.

Novinky

18
Červenec
Celozávodní dovolená - 25.7.-7.8.2022

Naše firma je na celozávodní dovolené celkem dva týdny, od 25.7. do 7.8. 2022. Z tohoto důvodu neprobíhají expedice,...

11
Duben
Velikonoce 2022

Otevírací doba během Velikonoc 2022: pátek 15.4. - pondělí 18.4. je ZAVŘENO

23
Červenec
Celozávodní dovolená léto 2021

Naše firma je na celozávodní dovolené celkem dva týdny, od 26.7. do 8.8.2021. Z tohoto důvodu neprobíhají expedice,...

Všechny novinky