O firmě

Společnost ART-STYLE vznikla v roce 1990 jako rodinná firma, která byla založena v Nových Dvorech u Kutné Hory. Firma prošla složitým vývojem od pouhého jednoho zaměstnance až po předního výrobce kvalitního stylového nábytku ve stylu Provence v České republice. V devadesátých letech a v první dekádě nového tisíciletí se naše firma zaměřovala na západní trhy, zejména Spojené státy americké, Německo, Holandsko a Velkou Británii. Vzhledem k tomu, že náročnost zákazníků neustále stoupala a původní výrobní prostory se staly zcela nevyhovující, otevřeli jsme v roce 2000 nový výrobní provoz o rozloze 1500 m2. V průběhu roku 2004 byl rozšířen areál o nové prodejní, skladovací a kancelářské prostory na celkových 4200 m2 čisté zastavěné plochy. V roce 2006 byl pro veřejnost nově otevřen showroom o rozloze 1100 m2, kde si zákazníci mohou vybrat nejen ze stovek výrobků z naší produkce, ale také z exotického nábytku z Indie a Indonézie, stylových sedaček, křesel, ušáků a dekorací.

Dnes naše firma nabízí své produkty převážně v České republice, přičemž domácí trh se stal hlavním odbytištěm. Výrobní program firmy je zaměřen na výrobu stylového nábytku z měkkého dřeva na zakázku a výrobu stylových kuchyní z masivu. Veškerý nábytek a kuchyně jsou vyrobeny ze smrku, desky u kuchyní jsou řešeny tvrdým dřevem (buk nebo dub). Nábytek a kuchyně jsou vyráběny na zakázku, nejedná se o sériovou výrobu. Právě díky výrobě na zakázku a masivnímu provedení byla naše firma schopna udržet konkurenceschopnou nabídku svých produktů a úspěšně nabízet své výrobky finálním zákazníkům.

Firma ART-STYLE rovněž provozuje e-shop www.meridian.cz, kde lze nakupovat zboží, které není součástí našeho výrobního programu, a které nakupujeme z různých koutů světa.

Novinky

23
Červenec
Celozávodní dovolená léto 2021

Naše firma je na celozávodní dovolené celkem dva týdny, od 26.7. do 8.8.2021. Z tohoto důvodu neprobíhají expedice,...

17
Prosinec
Provozní doba showroomu o Vánocích 2020

Provozní doba showroomu o vánočních svátcích: 23.12. - otevřeno od 9.00 do 12.00 24.12. - 27.12. - ZAVŘENO 28.12.-29.12. -...

12
Listopad
Objednávky v době nouzového stavu

V případě zájmu o objednávku nábytku či kuchyně z výroby, prosím, použijte v době nouzového stavu a zavřené...

Všechny novinky
Naše stránky využívají cookies. Seznam cookies a jejich vymazání lze provést v nastavení prohlížeče. Souhlasím, zavřít upozornění.