Ceník

Ceník stylového nábytku z měkkého dřeva a kuchyní na zakázku
Vzhledem k velkému sortimentu a různým povrchovým úpravám ceny jednotlivých kusů posíláme jen na Vaši žádost. Ceny na vybrané produkty Vám rádi zašleme. Žádost o zaslání cen posílejte na náš firemní email.

Ceník mahagonového nábytku z Indonézie a ostatního zboží
Ceny mahagonového nábytku jsou k dipozici u každého produktu na našem e-shopu www.meridian.cz. Veškeré zboží, které je skladem, lze koupit i na e-shopu. Na e-shopu naleznete i další produkty, které nejsou z naší produkce, tj. stylové sedačky, křesla, ušáky, nábytek z Indie, stylové dekorace apod.

Ceník louhování
Základní přehled cen ke službě louhování nábytku je k dispozici ke stažení zde.

Ceník dopravy a stěhování

Doprava nábytku a kuchyní není zahrnuta v ceně. Naše firma má k dispozici vlastní dodávkové vozy a po dohodě se zákazníkem lze nábytek dovézt až do domu.

Montáž a stěhování nábytku či kuchyní není zahrnuto v ceně. Cena montáže za každého pracovníka je 500,- Kč bez DPH za každou hodinu (počítá se i cesta). Stěhování nábytku je zpoplatněno sazbou 600,- Kč bez DPH za každého pracovníka na hodinu.

Novinky

9
Září
Dny ART-STYLE 2020 - nakupujte s výhodnou slevou až 20%!

Dny ART-STYLE 2020 jsou tady a s tím i slevy na veškerý náš sortiment. Využijte této akce k výhodnému...

24
Červenec
Celozávodní dovolená - 25.7.-9.8.2020

Naše firma je na celozávodní dovolené celkem dva týdny, od 25.7. do 9.8.2020. Z tohoto důvodu neprobíhají expedice,...

8
Červen
Asistent/ka prodeje

Do našeho showroomu s nábytkem v Nových Dvorech u Kutné Hory hledáme vhodného uchazeče/uchazečku na pozici asisten/ka...

Všechny novinky
Naše stránky využívají cookies. Seznam cookies a jejich vymazání lze provést v nastavení prohlížeče. Souhlasím, zavřít upozornění.