Ceník

Ceník stylového nábytku z měkkého dřeva a kuchyní na zakázku
Vzhledem k velkému sortimentu a různým povrchovým úpravám ceny jednotlivých kusů posíláme jen na Vaši žádost. Ceny na vybrané produkty Vám rádi zašleme. Žádost o zaslání cen posílejte na náš firemní email.

Ceník mahagonového nábytku z Indonézie a ostatního zboží
Ceny mahagonového nábytku jsou k dipozici u každého produktu na našem e-shopu www.meridian.cz. Veškeré zboží, které je skladem, lze koupit i na e-shopu. Na e-shopu naleznete i další produkty, které nejsou z naší produkce, tj. stylové sedačky, křesla, ušáky, nábytek z Indie, stylové dekorace apod.

Ceník louhování
Ceny louhování se liší dle toho, kolik vrstev barev daný produkt má, či kolikrát musíme ponořit do lázně. Nicméně jsme pro vás sestavili základní přehled cen pro stručnou orientaci na následujícím odkazu.

Ceník dopravy a stěhování

Doprava nábytku a kuchyní není zahrnuta v ceně. Naše firma má k dispozici vlastní dodávkové vozy a po dohodě se zákazníkem lze nábytek dovézt až do domu.

Montáž a stěhování nábytku či kuchyní není zahrnuto v ceně. Cena montáže za každého pracovníka je 500,- Kč bez DPH za každou hodinu (počítá se i cesta). Stěhování nábytku je zpoplatněno sazbou 600,- Kč bez DPH za každého pracovníka na hodinu.

Novinky

21
Prosinec
Vánoční svátky 2023

Provozní doba showroomu o vánočních svátcích 2023: 23.12.2023 - otevřeno 9:00 - 12:00 24.12. - 26.12. - ZAVŘENO 27.12. - 29.12. -...

10
Červen
Celozávodní dovolená 24.7.-6.8.2023

Celý tento rok byl vyčerpávající a i my si musíme odpočinout. Naše firma nastupuje na celozávodní dovolenou...

9
Září
Dny ART-STYLE 2020 - nakupujte s výhodnou slevou až 20%!

Dny ART-STYLE 2020 jsou tady a s tím i slevy na veškerý náš sortiment. Využijte této akce k výhodnému...

Všechny novinky

Chcete nás navštívit? Dejte nám vědět kdy, abychom se Vám mohli plně věnovat...

Naši specialisté jsou často mimo firmu na montážích. Abyste k nám nejeli zbytečně, pošlete nám zamýšlený termín a jistě společně najdeme vhodný den a čas na schůzku.

Odeslat